تبلیغات
.

.
 
پیام رهبری
پیوندهای مفیدتبریز 2018

***برای اطلاع از فعالیتهای روزانه نظام صنفی کشاورزی استان آذربایجان شرقی و مطالب متنوع از بخش کشاورزی استان به کانال تلگرام نظام صنفی استان مراجعه نمایید ***


به گزارش دبیرخانه نظام صنفی کشاورزی استان آذربایجان شرقی، روز شنبه گذشته اولین جلسه هیئت اجرایی گندم کاران خبره استان آذربایجان شرقی با حضور معاون بهبود تولیدات گیاهی و مدیرزراعت سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و اعضای هیئت اجرایی استان در محل دفتر زراعت سازمان جهادکشاورزی استان برگزار گردید.

مهندس ایرانیفام معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان با اشاره به تشکیل بنیاد ملی توانمندسازی گندم کاران کشور در تهران افزود: هیئت اجرایی در سطح استان و شهرستانها با هدف بهره گیری از نظرات و ودیدگاههای اعضای هیئت در جهت بهبود وضعیت تولید گندم در استان تشکیل می گردد.

 وی با اشاره به وجود تفاوت معنی دار بین متوسط تولید گندم در استان و تولید کنندگان برتر افزود : تلاش ما این است که با حضور کشاورزان خبره و استفاده از نظرات و تجربیات آنها حد متوسط عملکرد تولید گندم را در استان ارتقا دهیم.عطااله هاشمی: استفاده از توان بخش خصوصی در کنار دولت برای افزایش تولید گندم

عطااله هاشمی رئیس هیئت اجرایی گندمکاران خبره استان نیز با اشاره به تلاشهای انجام یافته برای تشکیل بنیاد ملی توانمندسازی گندم کاران خبره کشور گفت : دولت محترم به این نتیجه و دیدگاه رسیده است که در کنار سیستم دولتی و مراکز آموزشی ، علمی و تحقیقاتی خود از توان و پتانسیل بخش خصو صی برای افزایش عملکرد در واحد سطح در سطح ملی و استانی و شهرستانی بهره ببرد  و به همین منظور نسبت به تشکیل بنیاد ملی و به تبع آن در سطح استانها و شهرستانها اقدام نماید.وی افزود وزیر محترم جهادکشاورزی تاکید کرده است که در تشکیل هیئت های اجرایی در شهرستانها و استانها از امکانات جهادکشاورزی بهره ببرند.مصوبات جلسه

  1. مقرر گردید به منظور تسریع در تشکیل هیئت های اجرایی گندم کاران خبره شهرستانها مدیریتهای جهادکشاورزی شهرستانها نسبت به تخصیص مکان مناسب برای استقرار هیئت اجرایی و تجهیز آن اقدام لازم بعمل آورند.
  2. مقرر گردید به منظور شرکت اعضای هیئتهای اجرایی گندم کاران خبره شهرستان در جلسات و کارگروهای کشاورزی به مدیران محترم جهادکشاورزی شهرستانها تاکید شود.
  3. مقررگردید هیئتهای اجرایی گندم کاران خبره شهرستان در اسرع وقت در محل جهادکشاورزی شهرستان استقراریافته و جلسات شهرستانی را تشکیل دهند.
  4. مقرر گردید با توجه به شروع زمان کاشت گندم پاییزه ، هیئتهای اجرایی شهرستانها به کشاورزان توصیه های لازم را ارائه نمایند.


طبقه بندی: اخبار ویژه، اخبار استان،
برچسب ها: گندم، هیئت اجرایی گندم کاران استان، مصوبات، جلسه،
[ دوشنبه 20 مهر 1394 ] [ 05:24 ب.ظ ] [ ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره ما

سامانه اطلاع رسانی نظام صنفی کارهای کشاورزی استان آذربایجان شرقی به منظور برقراری ارتباط دو سویه با كشاورزان عضو نظام صنفی كشاورزی و همکاران نظام صنفی در سراسر استان ایجاد و راه اندازی شده است. لذا از كلیه عزیزان درخواست می شود هرگونه اخبار فعالیت ،پرسش و یامشكلات و پیشنهادات خود را ازطریق این سامانه با هیئت مدیره نظام صنفی استان درمیان بگذارند.

برای طرح پیشنهادات وانتقادات و مشكلات خود از گزینه "تماس با ما" استفاده نمایید.همچنین نظرات خود را در مورد هر مطلب می توانید درقسمت " نظر دهید" ارائه كنید.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
صفحات غیرفعال

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :