تبلیغات
.

.
 
پیام رهبری
رئیس هیئت مدیره استان
عطااله هاشمی نعمتی
پیوندهای مفیدتبریز 2018

***برای اطلاع از فعالیتهای روزانه نظام صنفی کشاورزی استان آذربایجان شرقی و مطالب متنوع از بخش کشاورزی استان به کانال تلگرام نظام صنفی استان مراجعه نمایید ***


به گزارش دبیرخانه نظام صنفی کشاورزی استان آذربایجان شرقی ؛  عطااله هاشمی رئیس نظام صنفی کشاورزی استان به اتفاق داود شیرمحمدی مسول امورتشکلهای کشاورزی سازمان تعاون روستایی استان و کریم ذوالفقاری دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی استان با امین امینیان فرماندار شهرستان خداآفرین درباره تاسیس نظام صنفی کشاورزی شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

رئیس نظام صنفی کشاورزی استان: چشم انداز مثبتی برای فعالیتهای نظام صنفی کشاورزی درشهرستان خداآفرین وجود دارد

در این دیدار عطااله هاشمی ضمن تبیین و تشریح اهداف و فرایند تشکیل نظام صنفی کشاورزی گفت: هویت بخشی و ساماندهی و سازماندهی کشاورزان درقالب یک تشکل حرفه ای و صنفی و دفاع از حقوق کشاورزان از اهداف اصلی تشکیل نظام صنفی کشاورزی است و خوشبختانه در طول 4 سال گذشته با همکاری و همدلی مدیران استان و کشاورزان توانسته ایم قدمهای نسبتا خوبی را در رسیدن به اهداف نظام صنفی برداریم.
وی گفت : با توجه به موقعیت ویژه شهرستان خداآفرین و جود آب و خاک غنی و فراوان و پتانسیل منطقه با توجه به همسایگی با کشور آذربایجان و ارمنستان و وجود منطقه آزاد ارس چشم انداز مثبتی برای فعالیتهای کشاورزی بویژه نظام صنفی کشاورزی وجود دارد و انشاءالله با حمایتهای جنابعالی و مدیریت جهادکشاورزی و مسولان سایردستگاههای شهرستان نظام صنفی کارآمد و توانمندی را که تمام شاغلان بخش کشاورزی را دربرگیرد درمنطقه شاهد باشیم.
رئیس نظام صنفی کشاورزی استان با دادن اطمینان به فرماندار شهرستان خداآفرین افزود: نظام صنفی کشاورزی پس از تشکیل بحال خود رها نخواهدشد و مرتب از لحاظ مسائل مالی و کاری رسیدگی و ارزیابی خواهد شد. بطوری که سالانه چندین نوبت ازسوی نظام صنفی استان مورد حسابرسی و ارزیابی عملکرد و فعالیتها انجام می گیرد .
وی در پایان سخنان خود خواستار حمایت آقای فرماندار از اعضای هیئت موسس نظام صنفی و عضویت کشاورزان در نظام صنفی شد .امینیان فرماندار خداآفرین: ما حاضریم از طریق شوراهای اسلامی به کلیه روستاها اطلاع رسانی لازم انجام دهیم تا در فرصت مناسب انتخابات هیئت مدیره انجام گیرد.
امین امینیان فرماندار شهرستان خداآفرین نیز با اظهار امیدواری به حضور نظام صنفی پویا و قوی در شهرستان خداآفرین گفت: شهرستان خداافرین پتانسیل بالایی از لحاظ کشاورزی دارد و مردم منطقه هم عمدتا به کار کشاورزی اشتغال دارند. اما متاسفانه برخی تعاونی ها و اتحادیه هایی سابقاً در شهرستان با سلام و صلوات تشکیل شده  ولی بدلیل ضعف ساختاری و عدم پویایی به ضعف و انحطاط کشیده شده اند و موجب نارضایتی اعضا و کشاورزان شده است.
وی اظهار امیدواری کرد که نظام صنفی کشاورزی با رعایت چارچوبهای قانونی و اطلاع رسانی لازم به بهره برداران کشاورزی و تولیدکنندگان بتواند نقش موثری را در توسعه بخش کشاورزی شهرستان ایفا نماید.
آقای فرماندار تاکید کرد مردم منطقه نسبت به انتخابات حساس هستند و مشارکت بالایی در انتخابات دارند لذا لازم است قبل از تشکیل مجمع عمومی موسس اطلاع رسانی لازم و کافی صورت گیرد و ما حاضریم از طریق شوراهای اسلامی به کلیه روستاها اطلاع رسانی لازم انجام دهیم و در فرصت مناسب انتخابات هیئت مدیره انجام گیرد.
 


مسول امورتشکلهای کشاورزی استان:  فرایند انتخابات نظام صنفی کشاورزی  بصورت قانونی طی خواهندشد.
داود شیر محمدی مسول امورتشکلهای کشاورزی سازمان تعاون روستایی استان نیز با اظهار خرسندی از دیدار با فرماندار گفت: جای خوشبختی است که جناب فرماندار به مسائل ریز تعاونی ها و تشکلهای کشاورزی اشراف و آگاهی دارند و ما را امیدوار می کند که در تشکیل و هدایت و حمایت از نظام صنفی کشاورزی نیز با حساسیت برخورد خواهدشد. وی اطمینان داد با  تکیه بر اساسنامه و آیین نامه های نظام صنفی کشاورزی فرایند انتخابات طی شده و اعضای هیئت مدیره و بازرس نظام صنفی انتخاب خواهندشد.طبقه بندی: اخبار ویژه، اخبار شهرستانها،
برچسب ها: فرماندار، خداآفرین، مجمع عمومی، نظام صنفی کشاورزی، عطااله هاشمی، شیرمحمدی، امین امینیان،
[ دوشنبه 16 فروردین 1395 ] [ 03:07 ب.ظ ] [ ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره ما

سامانه اطلاع رسانی نظام صنفی کارهای کشاورزی استان آذربایجان شرقی به منظور برقراری ارتباط دو سویه با كشاورزان عضو نظام صنفی كشاورزی و همکاران نظام صنفی در سراسر استان ایجاد و راه اندازی شده است. لذا از كلیه عزیزان درخواست می شود هرگونه اخبار فعالیت ،پرسش و یامشكلات و پیشنهادات خود را ازطریق این سامانه با هیئت مدیره نظام صنفی استان درمیان بگذارند.

برای طرح پیشنهادات وانتقادات و مشكلات خود از گزینه "تماس با ما" استفاده نمایید.همچنین نظرات خود را در مورد هر مطلب می توانید درقسمت " نظر دهید" ارائه كنید.

نشانی ما : تبریز - بلوارآزادی - حدفاصل میدان جهاد و زیرگذرلاله - سازمان جهادكشاورزی استان آذربایجان شرقی - طبقه همكف - اتاق 145 - نظام صنفی كشاورزی ومنابع طبیعی استان آذربایجان شرقی تلفن 34494145-041 - فاکس 34407170- 041 - همراه 09148137983
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
صفحات غیرفعال

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :